Praca Szwaczki -stabilna praca Anglia bez j. angielskiego

Dodane przez agencja (Firma), Sobota, 20 Styczeń, 2018  10:23

Opis oferty pracy:

Obowiązki:
Praca przy szyciu w Anglii w Woking 9 funta na godzine
Wymagania:
- umiejętnośc szycia na maszynie
- zaangażowanie, kultura osobista, motywacja
- dobry stan zdrowia, sprawność manualna
- umiejętność pracy w systemie zmianowym
- umiejętność pracy w grupie
- gotowość do podjęcia pracy w trybie natychmiastowym
Oferta:
Oferujemy:
- umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa plus premia ( absencyjna, świąteczna, wynikowa)
- podwyżkę po 3 miesiącach próbnych
- praca w systemie 3 zmianowym
- pełen pakiet socjalny
- stabilne warunki zatrudnieniowe
CV

Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 3232

Sprawdź nowe oferty pracy:

  • Praca Sztum
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń